Arbeidsliv
Avtalen mellom nystartede Norse og Norwegian sørger for at kunder kan fly på samme billett hos de to selskapene. Foto: Terje Pedersen
Billettsamarbeid mellom Norse og Norwegian
Norwegian og Norse inngår et samarbeid som gjør at kunder kan fly på samme billett. Samarbeidet vil gjelde i rutenettet til flyselskapene i Europa og USA.
– For kundene er dette en god nyhet fordi det knytter våre flyreiser i Europa sammen med Norses destinasjoner til og fra USA. Plattformen finner gode videreforbindelser og sikrer reiseruten. Samtidig er målet å få flere kunder som flyr langdistanse, inn i vårt rutenett, skriver konsernsjef Geir Karlsen i Norwegian i en pressemelding.
Dagens Perspektiv
Nett og papir
3 mnd
99,- 750,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett og papir
12 mnd
2835,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
1 mnd
1,- 205,-
KJØP
Dagens Perspektiv
Nett
12 mnd
2400,-
KJØP
Nylige artikler
Sveinung Rotevatn blir daglig leder i Bellona – går av som Venstre-nestleder
Kompetansekrisen: Et regnestykke som ikke går opp
Helsemyndigheter: Å merke ultraprosessert mat vil øke forvirringen
Regjeringen om Temu-toll: Gjør løpende vurderinger
Halverte sykefraværet med verktøy
Mest leste artikler
Hvordan Hemsedal kommune halverte sykefraværet med STAMIs verktøy
Forbundsleder Lill Sverresdatter Larsen i NSF varsler flere søksmål for overtidsbetaling til deltidsansatte sykepleiere
Lise Lyngsnes Randeberg: Unge arbeidstakere i advokatbransjen jobber ulovlig mye
Iteras erfaringer med kriseledelse under Ukraina-krigen
Økende arbeidsledighet blant unge: Er arbeidslivet tilpasset Gen Z?